Seçimler için Mobil Ekran

Mobil ekranlar sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok ülkesinde yaygın olarak kullanılıyor. Türkiye de Mobil ekranlar kiralık olarak kullanıldığı gibi biz daha çok seçin dönemlerinde bu araçları daha çok görüyoruz. Seçinler için mobil led ekran neden çok önemli?

Seçime giren milletvekili adayları, belediye başkan adayları kampanya boyunca kısa sürede çok büyük kitlelere ulaşmak, kendini, yapacaklarını anlatmak zorunda. Bunu afişlerle, pankartlarla, el ilanlarıyla yapabildikleri gibi bunlardan çok daha etkili olan mobil led araçları keşfettiler.

Mobil led ekranlar, kamyonetlerin, kamyonların, tırların üzerine montaj edilmektedir. Bazen seçim için kiralanabiliyor. Sadece kampanya süresince kullanılıyor. İşi bitince de kiralayan şirkete iade ediliyor. Şirketimiz bünyesinde mobil led ekran kiralama, mobil led ekran üretme işleri de yapılmaktadır. Mobil araçlara ses sistemi, istenir ise jeneratör gibi tüm ihtiyaçlar da temin edilebiliyor. Şirketimiz bünyesinde mobil led ekranları araçları isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz. İsterseniz elinizdeki projeye uygun üretim de yapılmaktadır.

Avrupa ülkelerinde mobil led araçları günlük kiralama işlerinde de kullanıyorlar. Her hangi bir firmanın yeni açılacak mağazasını veya kampanyalarını veya marketlerin indirimli ürünleri gibi aktivitelerde kullanılıyor. Önemli bulvarlar üzerinde, caddelerde mobil led araçları çok sık görebilirsiniz. Ülkemizde de bundan sonra çok sık görüleceği kesindir. Biz teknolojiyi biraz geriden takip eden bir ülkeyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir