Efor Mağazaları Led Ekranları

Dünyada her geçen gün led ekran kullanımı artıyor. Eskiden mağaza vitrinlerinde maket mankenler üzerine giydirilen elbiselerle yeni ürünler tanıtılırdı. Günümüzde bu sistem artık neredeyse kullanımmamaya başlandı.

Mankenlerin yerini ne aldı? Derseniz full kolor poster led ekranlar,  full color büyük dev ekranlar aldı deriz. Sizler de mağazalarda, avmlerin içinde zaten bu ekranları sıkça görmeye başladınız. Efor Konfeksiyon Mağazaları uzun yılldardır kullanmakta olduğu full color indoor led ekranları artık yeni açılan tüm mağazalarında uygulamaya, mağaza konsepti içine yerleştirme kararı aldı.

Efor İstanbul Emaar AVM, Efor Kahraman MaraşEfor Şanlı Urfa, Efor Bursa, Efor Marmara Park AVM mağazalarında led ekranları yaparak teslim ettik. Mağazalara led ekranlar, ayrı bir hava ve prestij katıyor. Mağazaları led ekranlar güzelleştiriyor. Led ekranlarla üretilen her ürün kısa aralıklarla bir vitrinde mankenler üzerinde gösterilerek sergilenebiliyor. Tüm ürünleri kısa bir sürede müşteriler de görebiliyor. Efor full color led ekranları kullanan öncü firmalarımızdan birisidir. Hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir