Türkiye'nin Lider Led Markası Led Pano

Led ekran işine 2004 yılında girdiğimizde sektörde bizden başka kimse yoktu. Yaklaşık 2 yıl tek başımıza pazarın oluşması için çalışmalar yaptık. Anadolu’da ilk ekranımızı Ordu iline yaptık, sonra Bursa Fomora Meydanı derken iş büyüdü. Led ekran işi sektör haline geldi. Dıştan “Bu işi ballı iş” diyerek mantar gibi birçok firma işin içine girdi. Yüzlerce bekli binlerce insanın çalıştığı sektör haline geldi. Bunun öncülüğünü yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Eskiden müşteri en kaliteli led ekranı sorardı! Şimdi diyor ki “Bir yerden fiyat aldım. Aynı özellikte, sende aynı fiyata verirsen alırım.” Araç alacağımız zaman Lada’dan fiyat alıp Opel’e Audi’ye listeyi ve fiyatı gösterdiğinizde tepki ne olur? Türkiye’de satılan hiçbir ürün aynı fabrikanın malı değil bunu bilin! Hiçbir teknik liste fabrikası üzerinde yazmıyorsa gerçek değil. Test ettirin tutmayacak! Çin’in çöp, toplama dediğimiz mallarını satıyorlar! Türkiye’yi led mezarlığına çevirdiler.

Bizim yolumuz işe başladığımız ilk günden beri belli. Şehir mobilyalarına uygun en kaliteli ekranları biz yaparız gibi bir iddiamız var. Yolumuzdan hiç dönmedik. Mantar gibi açılan firma vardı dedik ya, her yıl onlarcası iflas ediyor. Kapanıyor. Neden, çöp mal da satsan 2 yıl servisini vereceksin. Yedek parçasını bulacaksın. Müşterinin telefonlarına çıkacak, sorunu ne ise kısa sürede çözeceksin.

Yapmadın, yapamadın… Bitersin. Servis vermek istemiyorsan, parça sorunundan uğraşmak işine gelmiyorsa! Bozulmayan, servis istemeyen üterim yapacaksın…

Bu zihniyet bize 2015 yılında “Türkiye’nin en iyi led firması Ledpano” ödülünü kazandırdı. Bu ödül uluslararası bağımsız reklam şirketleri tarafından verildi.

Avrupa, Ortadoğu, balkanlar, Kafkaslar dahil bir çok ülkeye ekranlar yolluyoruz. Çin den direk Suudi Arabistan Dammam’da yollanan ekranlar çalışmazken bizim ürettiğimiz ekranlar sorunsuz çalışıyor! Bu işin bir sırrı varsa o da tecrübe, bilgi, birikimdir.

Ledpano Led Ekran Teknolojileri olarak firmamızın ismini tescillettiğimizde led pano, led erkan, mobil ekran, panoled, dijiled, stadyum led gibi daha sayamayacağımız hiçbir sahte isimli firma yoktu. Emek hırsızları her yerde olduğu bu sektörde de maalesef çok fazla, ismimizi, logomuzu, hatta yaptığımız işlerin görsellerini çalarak kendilerinin gibi gösteriyorlar.

Sonuç , sizin için yola çıktık. Her geçen gün büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Türkiye pazarı değil Avrupa pazarında gözümüz!.. Ucuz ürün değil. En kaliteli ürün satma peşindeyiz… En ucuz televizyon alacaksan fiyat belli. En iyisini alacaksanız da belli. Led ekranlarda da durum bu! Hakkımızda hep iyi şeyler duymanız için çalışıyoruz. Verdiğiniz paranın karşılığını almanız için çalışıyoruz. Daha ne diyeyim. Kalın sağlıcakla!

Kahve içmeye beklerim…

Led Pano ile ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

Led Pano deneyimli ve alanında uzman ekibi ile tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır. Bizimle iletişime geçmeden led pano yaptırmayın!
Bize Ulaşın