Sport In Street Ekranları

Sport In Street Mağazaları full color led ekranları mağazalarında bir proje çerçevesinde ilk uygulama kararı alan şirketlerin başında gelmektedir. Açılan her mağazası içi aynı özelliklerde ekranlar alan, uygulayan şirkettir. 

Sport In Street Mağazaları, full color indoor led ekranlarda 4 mm pixel ekranları tercih etti. Mağazalarının tüm girişininin üç tarafını da kayan yazı şeklinde ekranlarla çevçeveletti. Muhteşem bir görüntü yaratarak tüm avm içinde fark edilen firma oldu. Farkı fark ettirdi. Sport In Street Mağazaları bu alanda öne çıktı. Rakiplerine fark attı.

Sport In Street Mağazaları, giriş kısmında yaklaşık 2 metre kare ebadında 4 mm pixel ekran yaptırdı. Bu ekranda en son çıkan ayakkabılarını müşterilerine gösterdi. Bazen indirime giren ürünlerini insort ürünlerini ekranlara taşıdı. Müşretilerinin ilgi odağı oldu. Bu ilgi odağının en önemli aktorü şüphesiz ki led ekranlardı. 

Sport In Street Mağazaları’nın girişinde sağ ve sol sutunlarına giriş üstünde de kayan yazı şeklinde yine full color 4 mm pixel ekranlar yaptık. Bu ekranlarda sattığı ayakkabı marka adlarını, ayakkabi görsellerini kayan bir şekilde sergilediler. Bu ekranlardan sonra müşteri geri dönüşümlerini fazlasiyla aldılar. Sport In Street Mağazaları, led ekranlarla kendilerine çok önemli bir prestij kattılar. 

Sport In Street Mağazaları için Türkiye genelinde 16 mağaza yaptık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir