+90 (212) 509 68 68

info@ledpano.com.tr

led screen,led display - eastar
Mobil Led Ekran | Led Ekran Çeşitleri


Mobil Led Ekran | Led Ekran ÇeşitleriMobil led ekranlar, motorlu, motorsuz taşıtlar üzerine yapılan ekranlardır. Dünya genelinde motorlu araçlar üzerinde daha çok gördüğümüz ekranlardır. Ülkemizde firma olarak kamyon, kamyonet, minibüs, tır dorsesi, römorklar dahil bir çok uygulamalar yaptık. Özellikle seçim dönemlerinde partiler kendi tanıtımları için bu tür araçları kullanıyorlar. Seçimler bittikten sonra da araçları normal hallerine getiriyorlar. Ayrıca reklamcılıktan para kazanmak isteyen müteşebbisler en ucuz yolla bir araç alıyor. Aracın üzerine uygun bir ekran montaj yaptırdığında mobil bir ekran ortaya çıkmış oluyor. Bunu da her yere kiralayabiliyor. Kendi ihtiyacı doğrultusunda da kullanabiliyor. Mobil Led Ekran istediğiniz yere gidebiliyor. İstediğiniz ortamda çalışabiliyor. Ürettiğimiz mobil led ekran ' da jeneratörlü elektrik sistemi var, istendiği takdirde ses sistemi, sahne, dinlenme odası, wc, duş gibi genel ihtiyaçlar da tasarlayabiliyoruz. Mobil Led ekran işini kendine meslek edinen çok müşterimiz var. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine de kiralama işi için gidebiliyorlar. Mobil araçların sayısı az olduğu için müşteriler bazen araçların boşa çıkmasını beklemektedirler. Çağın yeni iş trendi oldu. Özellikle seçim dönemlerinde en çok aranan araçlardır. En çok para kazanılan iş kollarından biridir. Yeni bir trenddir. Denenecek işlerden biri olduğunu düşünüyoruz. Mobil Ekran Yatırımcısına getirisi olacak bir iş koludur.


Neye dikkat edilmeli ; Mobil aracı neye göre alacaksınız? Aracın üzerinde kullanılacak ekranın pixelini neye göre seçmelisiniz? Aracınızda ne olmasını istiyorsunuz? Jeneratör, ses sistemi, dinlenme odası, tuvalet, sahne vb gibi. Veya en basitinden bir kamyonetin arkasına mı bir ekran koydurmak istiyorsunuz? Tüm bunlar nasıl olacak? En doğrusu nasıl olmalı? Ne kadar para harcanmalı? En uygun ve en kaliteli ürünler nasıl bulunacak? Firma olarak biz bunun için varız. Cebinizden az para çıkmasını sağlayarak istediğiniz mobil led ekranı, istediğiniz şekilde üretiyoruz. Hidrolik sistemle ekranı aşağı yukarı, sağa sola , öne, arkaya da döndürebiliriz. Sahne sistemini istediğiniz kadar uzatabiliriz. Teknolojinin sonu yok. Siz isteyin biz yapalım.
Bizim için önemli olan müşterimizin istekleridir. Türkiye’de bu işe soyunan bir çok firma var. Bazıları işine özen göstermesine rağmen büyük bir çoğunluğu sorunlu üretim yapmaya devam ediyor. Bir çok insan yaşadığı sorunlarına muhatap bulamadıkları için bize geliyor. Başkasının bozmuş olduğu, hatalı ürettiği bir ürünü onarmak gerçekten sordur. Yenisini yapmak bazen daha kolay oluyor. Komple sistemi yanış yapan, yanlış üreten insanlar var. Müşterisini sorunlarını çözmeden kaçanlar, ortadan kaybolanlar var. Bir masası, bir sandalyesi olup bu işe soyunan cüretkarlar var. Müşterilerimize yaptıracağınız iş ne olursa olsun firmaları araştırın. Veb sayfasındaki yazılara, fotoğraflara aldanmayın. Gidip imalat yerini görün diyoruz. İş yaptıkları insanlarla konuşun, servisleri nasıl? Sorun olduğunda sorununu çözebilmişmi? Araştırın diyoruz. Özellikle mobil araçlar için sistem ve servis son derece önemlidir. Mobil led ekran hareket halinde olacakları için sarsıntıya karşı da önlem alınması gereken ekranlardır. Sistemin tamamı uyum içinde çalışmalıdır. Sistemin tamamı bir proje çerçevesinde üretilme zorunluluğu vardır.


Araç dengesi, araca verilecek yük miktarı bir mühendislik işidir. Ben yaptım oldu demekle mobil araç olmaz.
Abdullah ŞEN | Led Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri


© Copyright: 2019 Ledpano LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.