+90 (212) 509 68 68

info@ledpano.com.tr

TürkçeTürkçe
led screen,led display - eastar


ŞirketimizLed ekran işine başladığımızda sektörde bizden başka kimse yoktu. Bu nedenle sektörde ismimiz “Selpak” gibidir. Ekran arayanların aklına ilk gelen marka olduk. Bunda en büyük etken sektörün öncüsü olmamız, en kaliteli ürünü pazara sunmamız ve en kısa sürede servis ihtiyacınızı gidermemizdir.


“Müşteri her zaman haklıdır” fikri, bizim birinci ilkemizdir.


Kullandığımız her ürün kalite standartlarına göre en üst seviyededir. Ayakta, çerçevede şehir mobilyalarına uygun, estetik açıdan, görsel açıdan fark yaratacak üretimler yaptık. Türkiye genelinde göze hoş gelen, farklı olan, her totem, her ekranda imzamız var.


Rakiplerimizin hayal edemeyeceği işleri, projeleri hayata geçirdik.


Uluslararası MEA Marketing Şirketi tarafından verilen “Best Led company In Turkey Ledpano” kristal küre ödülünü kazandık. Bu ödül Türkiye’nin led ekran sektöründe aldığı ilk ödül. Şimdi gözümüz Avrupa’da.


Sizlerin sayesinde her geçen gün gelişiyoruz. Teknolojiyi en ileri seviyede kullanıyoruz.


Türkiye’deki ilk dış bükey ekranı Tekirdağ Çerkezköy’de yaptık. Bu ekranın adı “UZAY SERİ”


Uzay Seri ekranlarda fan, klima kullanmıyoruz. Data, bağlantı sorunu yok. Kablo oksitlenmesi yok, su sorunu yok. Yani dünyada üretilen tüm led ekranlarda yaşanan klasik sorunları bitiren bir teknoloji ile ekranı yaptık. Üstelik bu ekranımız klasik ekranlara göre yüzde 50 enerji tasarruflu.Led Ekran Referanslarımız© Copyright: 2019 Ledpano LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.