+90 (212) 509 68 68

info@ledpano.com.tr

totem ekran, totem led ekran, totem ayaklı ekran, ayaklı led ekran
Filexible Led Ekran | Led Ekran Çeşitleri


Filexible Led Ekran | Led Ekran ÇeşitleriTotem dediğimiz led ekranlar bugüne kadar bulvarlarda, meydan ve sokaklarda görmüş olduğumuz bir ayak üzerine montaj yapılmış olan ekranladır. Zemin yüzeyinde kapladığı alan maksimum 1 veya 1,5 m2 Olmasına rağmen ayak üzerinde onlarca metrekarelik reklam alanı sağladığı için tercih edilen bir reklam şeklidir.


Totem Ekran yapım aşaması


Bu tür ekranları hazırlarken mutlaka uyulması gereken olması gereken kurallar var.1- Ekranın büyüklüğü, ayak yüksekliği, zemin etüdü bir plan projeye göre yapılmalı.

2- Rüzgar hesabı, kaldırma gücü, zeminde kullanılacak ankraj ölçüsü, derinlik, en, boy mühendislik bir plan, proje çerçevesinde hesaplanarak hazırlanmalıdır.

3- Açılacak çukurda beton dökülmeden önce yapılacak işler, örülecek demir kafes de projeye hazırlanmalıdır.

4- Beton dökmeden önce, ankraj demiri teraziye alınarak düzgün bir hale getirilmelidir.

5- Beton işlemine başlamadan önce ekrana gidecek elektrik, daha kabloları için beton içinde kalacak şekilde gırtlak dediğimi bir boru ile elektrik kablo bağlantı aparatı flanç içinden geçecek şekilde bırakılmalıdır.

6- Beton içinde veya beton dışında kalacak tüm metal malzemeler anti okside kaplanmalı, bunun üzerinde de kalıcı boya sürülmelidir. Biz firma olarak galvaniz kaplamayı tercih ediyoruz.

7- Totemler şehir mobilyalarına uygun estetik açıdan göze hoş gelen şekilde üretilmelidir. Ülkemize bu alanda yapılanlarda estetik ve sağlamlık gözetilmeden incir sandığı gibi son derece itici işler yapılmaktadır. Büyük bir bölümünün statik hesaplaması yapılmamıştır. Deprem, fırtına gibi durumlarda en tehlikeli aletler halinde geleceklerdir. Firmamız bu alanda Türkiye2nin en kaliteli totemlerini yapmaya devam ediyor. Ayaklarımızda paslanmaz çelik, ön yüzeyinde kırılmaz cam, uzaktan kumanda ile açılır kapak gibi çağın teknolojisine yakışan işler yapmıştır. Son yıllarda müşteriler sadece fiyat bazlı çalıştığı için teknolojik yenilikleri kullanmamaya başladık. Bir şeyden çalmadan, kaliteden ödün vermeden, fiyatın düşürülmeyeceğini maalesef müşteriler bilmiyor. Son yıllarda totemlerin büyük bir bölümünde gördüğünüz sorunlar kalitesiz malların ürünüdür. Aslında totem ekranlar, halk kitlelerine ulaşmanın en kısa, en etkili ve en ucuz şeklidir. Malzemeden çalmadan, kaliteden ödün vermeden yapılmalıdır.


Totem led ekran caddelerde, bulvar ve sokaklarda bir ayak direği üzerlerine montaj yapılan ekranlara verilen addır. Bu tür ekranlar ülkemizde oldukça yaygınlaştı. Totem led ekranı artık her yerde görmeye başladık. Firma olarak ilk totem ekranları başlatanların başında yer alıyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran en bükük özellik yaptığımız özel projelerdir. Totem led ekran bizim için çok özel tasarım gerektiren bir iştir. Totem led ekran bir proje hesap işidir. Totem led ekran diğer firmaların yaptığı gibi incir sandığı şeklinde geliş güzel yapılan işler olmamalı.


Totem led ekranlar bizim işin bir prestij işidir. Projeli işlerimiz arasındadır. Totem led ekran nerede kullanılacak? Hangi şehirde kullanılacak? (Adana için ayrı bir proje Van için ayrı bir proje yapılmalıdır.) Totem led ekran için özel iklimlendirme yapılmalıdır. Bu iklimlendirme tıpkı araçlardaki radyatörlerin sıcaklığını dengede tutma işine yarayan termostat sistemi gibi belirli bir dereceye ayarlanmalıdır. Bu sistem totem led ekran için elektrik tasaffufu sağlar. Diot ömrünü arttırır. Ekranın daha az arızalanmasına neden olur. Powerların yanmasını önler. Totem led ekran ayağına gelince, Biz firma olarak ayaklarda paslanmaz çelik kulanıyoruz. Kapının açılması için uzaktan kumandalı sistem yapıyoruz. Ekranın her hangi bir elektrik hatalarına karşı tamamının zarar görmemesi için özel elektrik paneli kullanıyoruz. Ekran kasasını tasarlarken soğuktan, sıcaktan etkilenmeyecek malzeme kullanıyoruz. Su izolasyonu yapıyoruz. Isı testi yapıyoruz. Totem led ekran özel tasarım işdir derken gerçekten bu iş için yılların tecbübesine, deneyimine dayanarak en sorunsuz siztem ile üretim yapıyoruz. Başlanğıç maliyeti biraz fazla görünse de kullanım maliyetiniz çok düşük olduğunu göreceksiniz. Totem led ekran reklam şirketleri, belediyeler, özel kuruluşlar tarafından satın alınıyor.Abdullah ŞEN | Led Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri


© Copyright: 2019 Ledpano LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.