+90 (212) 509 68 68

info@ledpano.com.tr

avm led ekran, alışveriş merkezi led ekran
AVM Led Ekran | Led Ekran Çeşitleri


AVM’LERDE KULLANILAN LED EKRANLARAlış veriş merkezleri olarak bilinen kısaca AMV diye tabir edilen binalarda full color led ekranlar hızlıca çoğalmaya başladı. Kurumsal firmalar wideo Wall diye tabir edilen televizyonlardan verim alamayınca bu ekranları kaldırıp yerine full color led ekranlar koymaya başladılar.


Led ekranlar, AVM’lede faaliyet gösteren kurumsal firmaların ilk tercihi olmasının en büyük sebebi, daha canlı renkler, daha parlak görüntü ve kullanımının son derece kolay olmasıdır. Wideo Wall ekranların sayısı çoğaldıkça fiyatı led ekranlara göre çok daha pahalıya geliyor. Ayrıca wideo Wall için özel bir program satın almak zorundasınız. Bazen görselleri yayınlama için ekstra bir firmaya ihtiyaç duyarsınız. Bunun içinde ciddi faturalar ödemek zorunda kalıyorsunuz.


Led ekranlarda bu sorunlar yaşanmadığı, kullanımı son derece kolay olduğu için ilk tercih sebebi olmaya başladı. Çözünürlük de çok yükseldi. Tıpkı televizyonlar gibi hatta 4K görüntü veren led ekranlar çıktı piyasaya. Bu nedenle AVM lerdeki kurumsal firmalar artık led ekranlara dönüş yapıyor.


AVM led ekranları dış mekanlarda, içerideki kurumsal firmaların vitrinlerinde, içeride, kasaların arkasında, giriş kapıları gibi her yerde görmeye başladık. Bundan sonraki zamanlarda AVM ekranlarını daha çok görmeye başlayacağız. Ledpano Firması olacak vitrinlerde mankenler yerine manken ebadında portatif ekranlar üretmeye başladık. Bu ekranlarda bir manken üzerinde gördüğünüz tek renk, tek model kıyafet yerine bir çok kıyafeti onlarca modeli görebileceksiniz.


AVM led ekranları artık kurumsal firmaların ilk tercihi olacaktır.


© Copyright: 2019 Ledpano LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.