One alone Wolf

Led ekran kiralama günümüzde çok yaygın bir ihtiyaç oldu. Led ekran kiralama nedir? Nasıl yapılıyor? Diye soracak olursanız bunlara cevap vermekle işe başlayalım. Led ekran kiralama, kendi bünyemizde indoor ve outdoor ekranların günlük, haftalık veya aylık gibi sürelerle kiralama işlemine led ekran kiralama diyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ekranı istediği süre için kiralama hizmeti olarak onlara veriyoruz. Kiralamak istenen ekranın kiralanacağı alana taşınması, kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır. Kira müddeti süresince ekrana görsellerin atılması, pc kontrolü müşteri tarafından yapılmalıdır. Ayrıca bir personel istendiği takdirde ayrı bir fiyatlandırma yapılmaktadır.

Led ekran kiralama, müşterilerimizin büyük bir bölümü sadece fuar alanlarında yılın belirli günlerinde led ekrana ihtiyaç duymaktadırlar. Bu nedenle bir ekran atın alıp yılda sadece 5 -10 gün kullandıktan sonra depoda ekranı saklamak, muhafaza etmek istemedikleri için kiralık led ekran istiyorlar. Bu mantık doğru bir mantıktır. Yılda 5-10 gün kullanacakları bir şey için binlerce dolar para harcamalarına gerek kalmıyor. Bu mantık dünyada da yaygınlaşıyor. Satın almak yerine kiralamak daha cazip hale geldi. Kiralama süresi uzun ise ekran satın almak çok daha mantıklıdır. Yılda 10- 20 gün gib kısa bir süreliğine ekran ihtiyacınız varsa kiralama hizmetimizi tercih etmelisiniz.

Led Ekran Kiralama nasıl yapılıyor?

Led ekran kiralama hizmetimiz için sadece yapmanız gereken şey bizi arayarak ne zaman nerede ve kaç günlüğüne ekran ihtiyacınız olduğunuz bildirmek kadar basittir. İstediğiniz tarihler arasında ekranlarımız boşta ise sizin için rezerve ediliyor. İstediğiniz tarihte ve istediğiniz yere götürerek kurulumunu yapıyoruz. Led ekran kiralama işinde en önemli şey kiralayacağınız alanın durumu. Nereye ve ekran nasıl montaj yapılacak. Tüm bunlar müşterimizin teknik ekibi veya mimarıyla koordineli olarak yürütülmesi gereken işlerdir. Bu konuda da sizlere destek olacak teknik ekibimiz vardır. Kiralama ücreti ekranın büyüklüğüne, pixel aralıklarına göre yapılmaktadır. Ayrıca kiralık led ekran için süre de çok önemlidir. Süre uzadıkça fiyat düşmektedir. İstanbul dışında da kiralama hizmetimiz vardır. İstanbul’dan gidilecek şehir için nakliye ücreti fiyatlarımıza gidiş ve dönüş olarak yansımaktadır.

Kiralık led ekran isteyen müşterilerimiz kiraladıkları ekran için özel bir tasarım yaptıracak ise led ekranı kiralamadan önce nasıl bir tasarım yaptırması gerektiği, taşıma ayaklarımızın nereye, nasıl yerleştirileceği konusunda teknik ekibimizden bilgi almalıdırlar. Ayrıca ekran için gerekli olan elektrik, data kablolarının çektirilmesinde, çalışır vaziyette teslim edilmesinden müşterilerimiz sorumludur. Ayrıca müşterilerimiz ekranı teslim aldıkları gibi tekrar bize teslim etmekle sorumludurlar. Kiralanan alanın güvenliğinden, ekrana verilecek zarardan kendileri sorumludurlar. Bunun için ekranı sigorta yaptırmalaırnı öneriyoruz.

GERİ